Forum aleWozki.pl

Forum działa przy sklepie aleWozki.pl , znajdziesz tu między innymi. opinie o wózkach dziecięcych

Nie jesteś zalogowany.
Aby móc zadawać pytania i odpowiadać zarejestruj się.

Wózki firmy Maked-Q12 czy ktoś już je przetestował?

#1 03-10-2009 13:56:19

krozek
dopiero zaczyna

Wózki firmy Maked-Q12 czy ktoś już je przetestował?

Witam na stronie internetowej, znalazłam polska firmę Maked. czy ktos może testował model Q12, lub widział je na żywo?bardzo proszę o opinie.To nasza pierwsze maleństwo i kazdy wybór jest czyms nowym:)Pozdrawiam, karola

#2 16-10-2009 18:57:47

SklepDziecka
od czasu do czasu

Re: Wózki firmy Maked-Q12 czy ktoś już je przetestował?

Jeszcze nie miałam okazji testowac,szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z tą marką.  A czy moge zaproponowac wózki innej firmy?? Czy musi być koniecznie ta??

Ostatnio edytowany przez SklepDziecka (16-10-2009 18:58:10)

www.SklepDziecka.com - foteliki samochodowe, wózki dziecięce.

#3 18-11-2009 12:21:30

mama-83
dopiero zaczyna

Ja mam ten wózek, kupiłam go 3 miesiące temu. Obsługa sklepu jest rewelacyjna i bardzo żetelna. KROZEK polecam ci ten wózek bo jak dla mnie to spisuje sie rewelacyjnie:D oczywiscie zawsze jest cos czego moza sie doczepic....np. koszyk na zakupu moglby byc jeszcze wiekszy bo ja sie nigdy nie mieszcze z moimi zakupami big_smile Ale Marcelka bardzo lubi spac w wózeczku i uzytkuje go bardzo duzo i nie mam z nim problemów:))

#4 26-11-2009 11:11:09

SklepDziecka
od czasu do czasu

No tak,ale jak przedstawiają sie cenowo??  Podejrzewam,że jakościowo są troszke gorsze niż Cybexy,jak z amortyzacją??

www.SklepDziecka.com - foteliki samochodowe, wózki dziecięce.

#5 29-12-2009 09:23:23

madzia..
dopiero zaczyna

Widziałam ten wózek w sklepie, no i jak narazie jest to mój faworyt. Zawieszenie rewelacyjne, mięciutko działa. Chcę zakupić przez internet, i tu się obawiałam, że w razie naprawy będzie krucho. Ale jak się podpytywałam w sklepie o naprawy gwarancyjne, to sprzedawczyni powedziała, że jeszcze takich nie mieli, bo się nikomu jeszcze nie zepsuło, ale mają inne wózki tej firmy to naprawa z wysyłką trwa około 4 dni. Więc chyba znośnie. W sklepie opcja z fotelikiem jest o 200 zł droższa, więc chyba zaryzykuję kupując wysyłkowo. Co do wad to jak narazie doczepiłam się tylko jednego, że jednak mógłby być większy kosz pod wózkiem. Bo wybranie się wózkiem na comiesięczny zakup np pieluch może być za ciasno. Mam termin na marzec 2010 więc jak już kupię to zdam relację. Ale na chwilę obecną byłabym wdzieczna za informację o wózku. Wcześniej nastawiona byłam na Mikado Boston( gdzie cena 998 z przesyłką , fotelikiem, pokrowcami, parasolką i torbą jest bardzo zachęcająca) ale niestety u mnie w Pile nie ma nigdzie w sklepach tych wózków, a jednak lepiej byłoby widzieć co się zamierza kupić. W firmie Mikado podobno rewelacyjna obsługa serwisowa. Ale opinie o za szerokim rozstawie kół co się nie mieści we wszystkich bramkach sklepowych mnie razi. Bo przy pierwszym dziecku taki miałam, i jest to spory problem jak się robi zakupy w markecie.

#6 06-08-2010 17:59:09

niunia22
dopiero zaczyna

Witam wszystkich zainteresowanych zakupem Q12 MAKED. Osobiście przetestowałam go właśnie z moim synkiem, oto moje spostrzeżenia:
Zaletą jest to że wózek jest ładny, ma pompowane koła i składa się z trzech elementów które można montować i demontować na stelażu, ma duży kosz na zakupy. Niestety wad jest nieco więcej.
Wózek jest STRASZNIE ciężki sam stelaż METALOWY waży 10kg. Nie polecam go osobom mieszkającym w bloku. Przednie koła skrętne nie zablokowane latają jak chcą i przez to zjeżdżając z wyższego chodnika odpadło nam koło tzn. pękł cały plastykowy mechanizm łączący koło ze stelażem. Dobrze że wózek jest dobrze wyważony bo jakoś dojechałam tym wózkiem na trzech kołach z trzy miesięcznym dzieckiem w środku w zimie do domu. Amortyzatory w ogóle nie na temat przy tylnych kołach tak że główka małego lata jak chce. Podnóżek niezwykle delikatny w spacerówce, nam się rozleciał. Tendencja skręcania w lewo. Drugi raz bym go nie kupiła. Ostatecznie musieliśmy kupić nowy ale już znanej firmy.

#7 06-08-2010 18:06:59

niunia22
dopiero zaczyna

Chciałam jeszcze dodać że obsługa przy zakupie rzeczywiście rewelacja ale podczas reklamacji zachowanie sprzedawczyń przynajmniej tam gdzie kupowałam swój pozostawia wiele do życzenia, kaskę wzięli i mają wszystko gdzieś. Jak nie masz zapasowego wózka to na reklamację czekasz 21 dni a jeszcze mogą ci jej nie uznać. Mają gdzieś że nie masz czym jeździć. Skończyło się skargą do centrali skąd wózek został naprawiony na następny dzień przez samego dyrektora.

#8 27-08-2010 21:41:27

nigreda
dopiero zaczyna

Zdecydowaliśmy się na ten wózek, ponieważ zależało nam na dużej gondoli, która się sprawdziła i z której byłam zadowolna. Jednak kiedy przyszło do zmiany i nadszedł czas na spacerówkę, po montażu załamałam się. W sklepie nie zwróciłam uwagi na wykonanie spacerówki, mianowicie przy zakończeniu budki na wysokości główki siedzącego dziecka są nie zabezpieczone i nie pokryte niczym dwa pręty z grubymi śrubami trzymające budkę. Poza tym zgadzam się z panią, która pisała wcześniej, że przednie koła jeżeli nie są zablokowane to latają na wszystkie strony i wózek jest ciężki. Na koniec chciałam dodać, że właśnie oddałam wózek na gwarancji, ponieważ zepsuły się zaczepy i nie można zamontować ani gondoli ani fotelika. Podsumowując nie kupiłabym drugi raz tego wózka.

#9 31-08-2010 11:30:11

lalka
dopiero zaczyna

Wózek głęboki może być, ale spacerówki i fotelika samochodowego nie polecam!! Również jak Pani powyżej nie kupiłabym tego wózka ponownie spacerówka jest okropna.

Ostatnio edytowany przez lalka (31-08-2010 11:33:30)

#10 14-03-2011 23:02:51

bogna
dopiero zaczyna

Witam. Wczoraj otrzymałam wózek YQ12 zamówiony na allegro i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.  Świetny wygląd,super zwrotny i fajnie się składa.

#11 15-03-2011 23:00:01

kryspin
dopiero zaczyna

Te wozki Q12, co piszecie nie sa najlzejsze, bo waza 9-10 kg, ale składaja sie bardzo fajnie, sa wygodne dla malucha- rozkładaja sie całkowicie na plasko, maja fajne budki, mocne stelarze, duze, pompowane koła, duze siedziska i spokojnie moga byc jedynym wózkiem.

#12 07-04-2011 19:33:26

dszlosek123456
dopiero zaczyna

Ju dałem opinie o tym wózku w podobnym wątku, ale napisze w skrócie-drugie dziecko się w nim teraz wychowuje, potrzebowalismy tylko napompować koła. Polecam wszystkim!

#13 22-08-2011 16:32:58

Joanna
dopiero zaczyna

Używałam tego wózka przez 15 miesięcy. Po roku po prostu rozpadł się stelaż. Używałam go tak jak było napisane. Kółka z przodu dziwnie się telepotają. Widziałam że u innych takze ten sam problem. Ogólnie nie polecam nie wytrzymał próby czasu niestety. Gwarancja też się skończyła ( 12 miesięcy). Więc jeżeli ktoś planuje go na dłuższy czas to zalecam skorzystać z bardziej wytrzymałych wózków.

Ostatnio edytowany przez Joanna (22-08-2011 16:41:36)

Stopka forum