Forum aleWozki.pl

Forum działa przy sklepie aleWozki.pl , znajdziesz tu między innymi. opinie o wózkach dziecięcych

Nie jesteś zalogowany.
Aby móc zadawać pytania i odpowiadać zarejestruj się.

wózek coletto austin 3

#1 19-02-2009 22:56:04

magierson
dopiero zaczyna

wózek coletto austin 3

Witam towarzystwo
czy ktoś może cos wie na temat wózków coletto austin 3 bo planuje zakup a nic na necie nie moge znalezć (nowy produkt0

#2 20-02-2009 08:58:41

arletta177
dopiero zaczyna

Re: wózek coletto austin 3

Witam
Takze brałam go pod uwagę.Wyglada dobrze,lekki,gondola wporządku, wentylacja gondoli poprzez siatkę w budce.Wyeliminowałam go jednak ze względu na spacerówkę, która nie rozkłada się jest tzw.kubełkowa. Nie znam opinii.

#3 17-09-2009 16:10:28

magmac
dopiero zaczyna

No to może ja! Ja się wypowiem! Mamy ten wózek 5 miesięcy, tyle ile ma nasza córka. Z poczatku był cudem nad cudami. Lekki, przednie koło piknie jezdziło, nie trzeba było wózka unosić aby nim skręcic. Mamy kolor pistachio. Sliczny. Niestety z czasem wyłażą i wady. Prostacki zamek w torbie, czy przy kieszonce w gondoli, niezbyt łatwo się otwiera. Przednie koło z czasem uzytkowania zaczeło kolebotac. Wymienilismy w ramach gwarancji, ale z kolejnym kółkiem stało się to samo i tak nasze spacery są w żółwim tempie , inaczej kolo mocno kolebocze, co budzi dziecko. Spacerówka się nie rozkłada, tak jak pisze arletta, jest kubełkowa i mozna nim wiezc dziecko na pol leżąco. Az mi się serce kraja jak widze jak moja kruszyna jezdzi w nim powyginana gdy spi, dlatego spacerki spacerówką sa jak najkrótsze. Do gondoli nie ma zastrzezen. Fotelik natomiast malusi. po 3 miesiącach musielismy zakupic nowy fotelik, poniewaz dziecko (a nie jest ona jakims grubasem czy wyrostkiem), Nam sie w nim nie miescilo. Tym razem wzielismy 0 -18 kg.
Do tego wózek piszczy, trzeszczy, z czasem staje się lichy. Właśnie próbujmy go sprzedać za 1/3 ceny kupionej i pragniemy zakupic nowego woza dla Naszej córci.
W razie jakichkolwiek pytan piszcie smile

#4 16-10-2009 19:38:05

SklepDziecka
od czasu do czasu

Własnie dlatego zakup wózka powinien być przemyślany,tak zeby nie za chwile go nie sprzedawać. Takim sprawdzonym wózkiem jest seria Baby Active.

www.SklepDziecka.com - foteliki samochodowe, wózki dziecięce.

#5 07-02-2010 19:00:54

monia12
dopiero zaczyna

witajcie, ja mam wózek austin 4, generalnie jestem zadowolona, gondola super, fotelik faktycznie trochę mały  (a tłumaczę to tym że jest to fotelik na lato- czyli dla dziecka bez kombinezonu).
Natomiast mam problem ze spacerówka, zamontowałam ją na stelarzu jednak nie mogę dojść do tego jak ją rozłożyć aby dziecko spało,może dacie mi jakieś wskazówki,
dziękuję i pozdrawiam

Stopka forum